Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Partnerzy
I LO Kraśnik
Wielka Brytania
Francja
Bułgaria
Rumunia
Turcja
Francuski blog o projekcie
Artykuły: Relacje z wyjazdów
Wizyta we Francji
Grupa młodzieży z naszej szkoły z klas pierwszych i drugich ( Ada, Dominika, Ola i Michał ) wraz z opiekunami przebywała w dniach 17. – 23.05.2015 r. we Francji w miejscowości Saint Priest leżącej na przedmieściach Lyon. To było ostatnie spotkanie wyjazdowe wszystkich krajów uczestniczących w projekcie "Les différences nous rapprochent" czyli „ Różnice zbliżają” realizowanego w ramach programu Comenius.

Wizyta w Rumunii
Wizytę w Rumunii rozpoczęliśmy od przestawienia siebie oraz naszego kraju. Przebraliśmy się w stroje ludowe i oglądaliśmy prezentacje na temat popularnych zawodów w krajach Comeniusa.

Wizyta w Kazanłyk (Bułgaria)
Od 11 maja przez 5 dni w miejscowości Kazanłyk w Bułgarii przebywała grupa młodzieży wraz z opiekunami w ramach projektu " Różnice zbliżają" finansowanego przez program Comenius.

Wizyta w Birmingham (Anglia)
W dniach 16 - 23 marca 2014r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół, pod tytułem "Różnice zbliżają". W Birmingham naszą szkołę reprezentowały: Celina, Natalia, Gabrysia i Dominika - uczennice klas pierwszych


Wizyta w Turcji
W dniach 17 - 24 listopada 2013r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół, pod tytułem "Różnice zbliżają". W azjatyckiej części Turcji, w Anatolii, w mieście Eskisehir uczniowie z 6 krajów rozpoczęli cykl wizyt. Ambasadorami naszej młodzieży byli uczniowie klas drugich: Maciek, Marcin i Robert.