This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Partnerzy
I LO Kraśnik
Wielka Brytania
Francja
Bułgaria
Rumunia
Turcja
Francuski blog o projekcie
Artykuły: Relacje z wyjazdów
Wizyta we Francji
Grupa młodzieży z naszej szkoły z klas pierwszych i drugich ( Ada, Dominika, Ola i Michał ) wraz z opiekunami przebywała w dniach 17. – 23.05.2015 r. we Francji w miejscowości Saint Priest leżącej na przedmieściach Lyon. To było ostatnie spotkanie wyjazdowe wszystkich krajów uczestniczących w projekcie "Les différences nous rapprochent" czyli „ Różnice zbliżają” realizowanego w ramach programu Comenius.

Wizyta w Rumunii
Wizytę w Rumunii rozpoczęliśmy od przestawienia siebie oraz naszego kraju. Przebraliśmy się w stroje ludowe i oglądaliśmy prezentacje na temat popularnych zawodów w krajach Comeniusa.

Wizyta w Kazanłyk (Bułgaria)
Od 11 maja przez 5 dni w miejscowości Kazanłyk w Bułgarii przebywała grupa młodzieży wraz z opiekunami w ramach projektu " Różnice zbliżają" finansowanego przez program Comenius.

Wizyta w Birmingham (Anglia)
W dniach 16 - 23 marca 2014r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół, pod tytułem "Różnice zbliżają". W Birmingham naszą szkołę reprezentowały: Celina, Natalia, Gabrysia i Dominika - uczennice klas pierwszych


Wizyta w Turcji
W dniach 17 - 24 listopada 2013r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół, pod tytułem "Różnice zbliżają". W azjatyckiej części Turcji, w Anatolii, w mieście Eskisehir uczniowie z 6 krajów rozpoczęli cykl wizyt. Ambasadorami naszej młodzieży byli uczniowie klas drugich: Maciek, Marcin i Robert.